Co o našich hrách říkají
jejich účastníci?

Zajímá nás hlavně jak se hry líbily zákazníkům
a co na ně říkají. To nás nutí je neustále vylepšovat.

Hráli jsme od vás již druhou hru a opět byla perfektní. Šifry nás moc baví, některé jsou lehčí, jiné nám přišly dost těžké, ale o tom to asi je, aby si člověk trošku lámal hlavu. Homolkovi, Příběhy neznámé Prahy

Každá šifra byla jiná; některé lehké pro děti, některé těžké pro nás rodiče; poznali jsme část Prahy, kam bychom jinak nešli; bylo to v prostředí, kde lze kdykoli zajít do hospůdky či kavárny. ZREJ se šiframi ti bude hej, Příběhy neznámé Prahy

Bylo to skvělé, super naplánovaná trasa. Poznali jsme další zákoutí Prahy. Pohodlné boty byly výhrou, fakt hodně jsme se prošli a docela mimo turistická místa a v zeleni, což jsme hodně vítali. Klidně bychom uvítali složitější úkoly, moc jsme si nad nimi hlavičky nepotrápili.
Iva, Tajemství pražských lamp

Moc jsme si to užili. V Praze je stále co objevovat. Moc povedená procházka.
Karel, Tajemství pražských lamp

Velmi originální a napínavá hra, díky které jsme objevili méně turisticky známá, ale neméně krásná místa Prahy a ještě potrápili své hlavy! 🙂
Sísa, Tajemství pražských lamp

Tahle hra předčila mé očekávání! Netradiční procházka Prahou s nádhernými výhledy! Luštění úkolů nás bavilo a pobavilo. Děti (6,8,12) se nadšeně podílely zeména na hledání cesty. Výborná aktivita pro rodinu spojená se zábavou a poznáním “jiné” Prahy. Trasa vhodná I pro letní parno, které nás v Praze zastihlo.
Malchar, Tajemství pražských lamp

Chci si vybrat hru a taky hrát

Objevily jsme spousty zajímavých míst po Praze.
Alena, Pražské legendy a pověsti

Hra je zasazená do moc hezkého prostředí, krásná procházka Prahou. Měla spád, všechno dobře šlo, pravidla a postup jasný. Na můj vkus byla poměrně lehká, takže pro nás spíše procházka s úkoly, které nedají příliš zabrat. Asi bych očekávala větší promyšlenost, aby hra měla nějaký příběh, směřování a cíl. To krapet chybělo. Každopádně jsme si to užili a nelitujeme.
Zuzana, Tajemství pražských lamp

Nejprve bych chtěla za všechny zúčastněné poděkovat za super odpoledne, které jste nám připravili. Hra byla výborně vymyšlená, každá šifra byla úplně jiná, ale vždy měla naprosto jasné a logické řešení (i nápovědy, které jeden z týmů využíval hojně, byly výborné). Hra byla situována do nejhezčích částí Prahy, což bylo za krásného slunného odpoledne moc fajn. Po absolvování vaší první hry jsme byli plni očekávání, která byla mnohonásobně předčena.
Nezbývá než ještě jednou poděkovat a popřát mnoho sil do přípravy dalších her.
Kateřina, Pražské legendy a pověsti

Krásná, neznámá místa, úžasné výhledy, mimo turistické přelidněné trasy, ideální sobota v Praze bez ruchu města, vřele všem doporučím.
Viktorie, Tajemství pražských lamp

Chci si vybrat hru a taky hrát

Hra byla velice netradiční a zajímavá. Vyšlo nám krásné počasí a procházka byla příjemná. Pokud hledáte trošku jiný druh , , únikové” hry, vřele doporučuji.
Slapna3, Tajemství pražských lamp

Krásná procházka, která nám odhalila spoustu nových pohledů na Prahu, a navíc i trochu protáhla mozkové závity. Původně jsme nevěděli co čekat, ale nakonec se nám to moc líbilo a rozhodně doporučujeme!
Michal, Tajemství pražských lamp

Děkujeme za organizaci perfektní týmové hry pro naši společnost. Letos jsme šli s Play Across Prague již druhou herní variantu. Tato nová s názvem Pražské legendy byla o něco těžší, ale všechny moc bavila, přestože jsme se do ní pustili odvážně v mrazivém únoru. Rádi se opět vrátíme.
Vladimíra, Pražské legendy a pověsti

Tahle hra není úplně pro lenochy. 🙂 Trasa, která má v ideálním případě něco přes 5km je ve skutečnosti se vším obcházením a případným blouděním možná trochu náročnější, ale pro nás to byla skvělá odpolední procházka. Úkoly možná mohly být komplikovanější, ale jejich úroveň nebyla na škodu a rozhodně to bylo zábavné. A nakonec ty vyhlídky… Ačkoliv spoustu z nich znám, na některých jsem byla poprvé, a stálo to za to. Vůbec nemusíte hrát o čas, důležité je si to užít. A to tahle hra umožňuje perfektně.
Kristýna, Tajemství pražských lamp

Chci si vybrat hru a taky hrát

V sobotu ráno jsem podpořila tým motivační SMS, že když Ledecká  jen tak mimochodem vyhrála slalom, tak mi přece v našem složení pokoříme rekord na vašich stránkách.
Připravila jsem svačinu včetně čokoládového a ovocného dopingu, abychom se nezdržovali cestou, neboť oběd měl být odměnou za naše snažení a mě bylo jasné, že minimálně můj muž nevydrží cca 4 hodiny bez přísunu stravy.
Všichni jsme se sešli přesně v 10:00 před Prašnou bránou. Neodradilo nás ani to, že bylo poměrně frišno, lyžařské ponožky a kulich to jistili.
Na první otázce jsme se zasekli asi na 45 minut, protože ačkoliv nás bylo 6, poměrně slušné vzdělání nám asi bránilo v nadhledu a …. no asi to nemá cenu komentovat, v každém případě my ženy jsme zakázaly mužům čerpat první nápovědu už po 15 minutách.
Druhá šifra nás naplnila nadšením, že nám to začalo jít, třetí šifra… skvělé, dali jsme jí, ale vzhledem k počasí jsme přeci jen museli navštívit nedaleký podnik na rychlý drink a návštěvu toalet. Také bylo nutné nasytit dítě v kočárku, které z nás bylo nejvíce v pohodě.
Vzhledem k tomu, že nám byla fakt zima a nemohli jsme se posunout dál, celkem po 3 hodinách venku, tak jsme to vzdali a šli na slibovaný oběd.
Tam jsme otevřeli všechny obálky a začali luštit šifry. Vyluštili jsme všechny kromě jedné, ještě teď ji mám doma na stole protože to by v tom byl čert, abychom na to nepřišli.
Do cíle se ale nikomu z nás už nechtělo, tak budeme vést rekord v délce luštění.
Michaela, Pražské legendy a pověsti

Za nás prostě skvělá hra! Ačkoliv její náročnost po fyzické stránce byla poněkud větší, než bylo avizováno na webu (časově to odpovídá, ale vzdálenost je 5km opravdu jen v ideálním případě), není to vůbec na škodu. Kdo se nebojí chození, rozhodně si to užije, tak jako my. A slibované výhledy na Prahu stály za to. 🙂
Co se týče úkolů, mohly být možná trochu složitější, ale takhle jsou řešitelné pro všechny hráče, a stále jsou zábavné a hře neubírají na atraktivitě.
Kristýna, Tajemství pražských lamp

Tuto hru jsme dostali pod stromeček od přátel Crocky Team, kterým se také moc líbila.
Díky dlouholetým zkušenostem ze hry geocaching jsme touto perlou projeli jako nůž máslem :-).
Trasa je vedena nádhernými místy, úkoly skvěle vymyšlené.
Nikam jsme nespěchali, o to víc jsme byli v cíli překvapeni našim výsledkem.
Ještě jednou moc děkujeme přátelům za nádherný dárek a organizátorovi za skvělou zábavu.
Kde budeme moci, všude doporučíme. S úctou zdraví z Kladna Hladíkovi – pansy1 🙂
Jan, Tajemství pražských lamp

Skvělý nápad, jak strávit odpoledne. Trasa byla vybrána dobře, během níž je možnost poznat další nová zákoutí Prahy. Úkoly jsou přiměřené své náročnosti. Některé těžší, některé lehčí, takže se zapojí všichni členové týmu. Určitě doporučuji jako jednu z možností teambuildingu. Za nás super. 🙂
Sofisek, Tajemství pražských lamp

Chci si vybrat hru a taky hrát

Jde hlavně o procházku po méně známých místech po Praze a ta byla nádherná. Hra sama o sobě nás také bavila.
Petr, Tajemství pražských lamp

Hru jsme si moc užili. Krásná vycházka po Praze, úkoly složité tak akorát, aby to pořád byla zábava. Mohu jen doporučit!
Olivah, Tajemství pražských lamp

Pěkná procházka po Praze a skvělý nápad. Chtělo by to další cesty. Šifry byly dost lehké.
Mirka, Tajemství pražských lamp

Výborně promyšlené cesty. Moc se líbilo! Lze udělat i jako zajímavé rande. Doporučuji!!!
Michaela, Tajemství pražských lamp

Chci si vybrat hru a taky hrát

Opravdu parádně vybraná trasa – moc děkujeme za program na báječné odpoledne pro partičku starších školáků. Doprovázející maminky hráče a hráčky jen lehce monitorovaly, užívaly si krásné výhledy a byly nadšené z celé dlouhé vycházky 😉 Děkujeme velmi sympatické Kateřině za milé uvítání, povzbuzení v půlce trati i diplom a slova uznání v cíli. Přejeme spoustu dalších spokojených účastníků! Budeme určitě doporučovat dál!
Alena, Tajemství pražských lamp

Prima aktivita pro Pražáky i mimopražské. Trasa po Praze byla dobře zvolna. Úkoly byly různorodé a ne vždy lehké. Fajn nápad na volný den, doporučujeme.
Andrea, Tajemství pražských lamp

Všechno 🙂 úžasně zorganizované, trasa vedená nádhernými místy 🙂 nádherný zážitek 🙂 nejlepší hra, kterou jsme kdy absolvovali 🙂
Eva, Tajemství pražských lamp

Bylo to krásné odpoledne pro naši skupinku. Byli jsme dva páry a moc jsme si to užili. Obtížnost úkolů (indícií) byla akorát. Organizátoři zvolil krásnou trasu!
Roman, Tajemství pražských lamp

O chytrou offline zábavu se postaráme,
na vás je jen kdy a kde

Vyberte si město a hru, která vám bude nejvíc vyhovovat

Tajemství pražských lamp

Objevte Prahu jinak a odhalte tajemství pražských lamp

 • 3-5 hodin zábavy
 • 10 úkolů, které vyřešíte
 • 6 km, které nachodíte
 • obtížnost hry lehká
VYBRAT HRU

Příběhy neznámé
Prahy

Rozluštěte kudy kam a nechte si Prahu vyprávět

 • 2-5 hodin zábavy
 • 10 úkolů, které vyřešíte
 • 6 km, které nachodíte
 • obtížnost hry střední
VYBRAT HRU

Duchové staré
Prahy

Poznejte duchy staré Prahy a přiveďte je zpět

 • 2-5 hodin zábavy
 • 10 úkolů, které vyřešíte
 • 6 km, které nachodíte
 • obtížnost hry střední
VYBRAT HRU

Zázraky pražských mostů

Nahlédněte pod pokličku jejich historie.

 • 2-4 hodin zábavy
 • 9 úkolů, které vyřešíte
 • 6 km, které nachodíte
 • obtížnost hry střední
VYBRAT HRU

Pražské legendy a pověsti

Odhalte tajemství pražských pověstí a legend

 • 4-5 hodin zábavy
 • 10 úkolů, které vyřešíte
 • 6 km, které nachodíte
 • obtížnost hry těžká
VYBRAT HRU

Stromovka
pro děti

Plná úkolů a hádanek, které po cestě budou vaše děti s nadšením řešit

 • 2 hodiny dětské zábavy
 • 7 úkolů, které vyřešíte
 • 3 km, které nachodíte
 • obtížnost hry lehká
VYBRAT HRU

Záhada staré truhly v Telči

Vyřešte záhadu truhly nalezené ve sklepě starého mlýna

 • 2-3 hodiny zábavy
 • 8 úkolů, které vyřešíte
 • 4 km, které nachodíte
 • obtížnost hry lehká
VYBRAT HRU

Alchymistův
Krumlov

Umíchejte tajný lektvar a objevte tajemství alchymistů

 • 3-5 hodin zábavy
 • 8 úkolů, které vyřešíte
 • 6 km, které nachodíte
 • obtížnost hry lehká
VYBRAT HRU

Chcete si šifru vyzkoušet předem?

Zkuste si, jak taková šifra vypadá. Nechte nám svůj email a my vám jednu na zkoušku pošleme. Za úspěšné vyluštění navíc získáte slevu 100 Kč na jednu z našich her.

  Při každé hře máte k dispozici nápovědu i samotné řešení, za jehož otevření se vám přičte trestný čas nebo bod. Pokud některou z šifer nevyluštíte, nic se neděje. Ve hře můžete vždy pokračovat dál.