Odhalte tajemství pražských lamp

Objevte krásy Prahy mimo exponovaná turistická místa a přitom odhalte tajemství skrývající se v pražských lampách

Start je kousek od
metra Anděl

Čeká vás
3-5 hodin zábavy

Obtížnost hry
lehká

Offline hra 
pro 2 až 5 hráčů

Po cestě vyřešíte
10 úkolů

Projdete se tak akorát
trasa má cca 6 km

Koupit hru

Odhalíte tajemství pražských lamp?

Naše nejoblíbenější outdoorová hra vás zábavnou formou provede krásnými zákoutími Prahy. Navštívíte místa, která pravděpodobně neznáte a užijete si dechberoucích výhledů. Vytvořte tým a zkuste být rychlejší než vaši známí, kolegové nebo přátelé.

Objednejte si balíček plný záhad a tajemství, které budete chtít vyřešit

Tajemství pražských lamp

  • Hra pro 2-5 hráčů
  • Návod k celé hře
  • Aktivační kód
  • Mapa, tužka a 10 unikátních šifer
  • Hra začíná nedaleko metra Anděl
  • Platnost hry je 6 měsíců od zakoupení
  • Dopravné máte zdarma
1 590 

Máte otázky? To je přirozené, na pár jsme se připravili

Hra je primárně určena pro dospělé. Děti určitě vezměte sebou, ale jen za dozoru někoho z dospělých. U menších dětí, které ještě nebudou schopny se do luštění zapojit, počítejte s tím, že by se po cestě mohli nudit. Šifry v této hře luští většinou děti od cca 9 let. Hra není vhodná pro kočárky (po cestě je celkem dost schodů).

Hra trvá cca 3-4 hodiny. Během té doby projdete deset stanovišť a pěšky zdoláte cca 6 km. A co je cílem hry? V první řadě si ji maximálně užít. A dále do cíle dojít za co nejkratší čas s využitím co nejmenšího počtu nápověd a řešení. Za použití nápovědy nebo řešení dostanete časovou penalizaci, která bude připočtena k výslednému času týmu.

Sebou budete potřebovat herní set s instrukcemi, který od nás obdržíte poštou nebo do Zásilkovny a dále chytrý telefon s prohlížečem a připojením k internetu. Proč chytrý telefon? Na startu z mobilu (jeden z mála okamžiků, kdy potřebujete být při hře online)  zadáte, na předem určenou stránku, kód hry a začne se vám počítat čas. V případě, že tento bod přeskočíte, nebudete mít přístup k nápovědám/řešením, kdybyste nebyli schopni vyřešit některou z šifer a nebude se vám počítat oficiálně čas. Dále doporučujeme vzít si pohodlné boty, oblečení odpovídající počasí a na cestu také nějaké pití a jídlo. Na trase najdete určitě restaurace a obchody, ale ne vždy musí být otevřené.

Hru můžete hrát kdykoli. Záleží čistě na vás. Vzhledem k tomu, že se hra odehrává po celou dobu venku, je dobré si ji naplánovat s přihlédnutím na počasí.

Není. Po cestě na vás nečeká žádné obtížné nebo nebezpečné místo. Vzhledem k tomu, že hra probíhá ve městě, je však potřeba dávat pozor na provoz. Hrajete na svoji vlastní zodpovědnost.

Nemusíte se bát, zvládnete to. Přes webový systém můžete kdykoli požádat o nápovědy nebo řešení v případě, že si nebudete vědět rady.

Hru si odstartujete zadáním unikátního kódu do systému a díky tomu vám změříme čas strávený na cestě a umožníme v případě potřeby čerpat nápovědy a řešení. Hru přerušit nelze, ale dokud ji nedohrajete, můžete se k hraní v rámci platnosti kódu vrátit.

Výsledková listina

#Název týmuČas na tratiPoužité nápovědyPoužitá řešeníBonusový časVýsledný čas
1Mlaďoši01:40:00005000:50:00
2Kučiho pína01:44:38005000:54:38
3DCR 201:40:00003001:10:00
4Gočárovci02:07:39005001:17:39
5Kubušové02:10:00005001:20:00
Zobrazit kompletní výsledky

Jak se Tajemství pražských lamp líbilo ostatním hráčům

Hra byla skvělá, oceňuji nápad a hlavně skvěle vybraná místa v Praze, byla to příjemná procházka!

Super nápad, aktivní zábava, poznali jsme nová místa v Praze.

Suprová zábava, moc nás hra bavila. Časově jsme na tom byli hodně dobře. Kdo by váhal, tak všem doporučuji, ať si hru zahrajou.

Krásná trasa …i hezké tajenky …služby na 100% skvělé a fungovaly bezvadně.

Průměrné hodnocenní našich her je 4,5 z 5
Hry úspěšně dokončilo přes 3247 lidí
Chci se podívat na další reference >>

Chci si hru objednat

Kde jste mohli o našich hrách také slyšet?

Chcete si šifru vyzkoušet předem?

Zkuste si, jak taková šifra vypadá. Nechte nám svůj email a my vám jednu na zkoušku pošleme. Za úspěšné vyluštění navíc získáte slevu 100 Kč na jednu z našich her.

    Při každé hře máte k dispozici nápovědu i samotné řešení, za jehož otevření se vám přičte trestný čas nebo bod. Pokud některou z šifer nevyluštíte, nic se neděje. Ve hře můžete vždy pokračovat dál.