Zázraky pražských mostů

Nahlédněte pod pokličku jejich historie a odhalte tajemství, která před vámi skrývají.

Start je před
Holešovickou tržnicí

Čekají vás
2-4 hodin zábavy

Obtížnost hry
střední

Offline hra 
pro 2 až 5 hráčů

Po cestě vyřešíte
9 úkolů

Projdete se tak akorát
trasa má cca 6 km

Hra mě zajímá

Objevíte všechny zázraky pražských mostů?

Celá Praha je protkána řadou pověstí, příběhů i zázraků. K jejím největším pokladům patří i pražské mosty. Každý je jiný a přeci mají něco společného. Nahlédněte pod pokličku jejich historie a odhalte tajemství, která před vámi skrývají.

Objednejte si balíček plný záhad a tajemství, která vyřešíte

Zázraky pražských mostů

  • Hra pro 2-5 hráčů
  • Návod k celé hře
  • Aktivační kód
  • 9 unikátních šifer a 9 zajímavostí o pražských mostech
  • Orientační mapa, tužka
  • Hra začíná v Praze na nabřeží před Holešovickou tržnicí
  • Platnost hry je 6 měsíců od zakoupení
  • Poštovné máte zdarma
1 590 

Máte otázky? To je přirozené, na pár jsme se připravili

Hra je primárně určena pro dospělé. Děti určitě vezměte sebou, ale jen za dozoru někoho z dospělých. U menších dětí, které ještě nebudou schopny se do luštění zapojit, počítejte s tím, že by se po cestě mohli nudit. Šifry v této hře luští většinou děti od cca 10 let. Hra je vhodná i pro kočárky.

Hra trvá cca 2-4 hodiny. Trasa má kolem cca 6 km během nichž vyluštíte 9 úkolů. A co je cílem hry? V první řadě si ji maximálně užít. A dále do cíle dojít za co nejkratší čas s využitím co nejmenšího počtu nápověd a řešení. Za použití nápovědy nebo řešení dostanete časovou penalizaci, která bude připočtena k výslednému času týmu. Využití nápovědy přidává 20 minut a řešení 40 minut.

Budete potřebovat herní set s instrukcemi, který od nás obdržíte poštou a dále chytrý telefon s prohlížečem a připojením k internetu. Proč chytrý telefon? Na startu z mobilu (jeden z mála okamžiků, kdy potřebujete být při hře online)  zadáte, na předem určenou stránku, kód hry a začne se vám počítat čas. V případě, že tento bod přeskočíte, nebudete mít přístup k nápovědám/řešením a nebude se vám počítat čas. Doporučujeme vzít si pohodlné boty, oblečení odpovídající počasí a na cestu také nějaké pití a jídlo. Na trase najdete určitě restaurace a obchody, ale ne vždy musí být otevřené.

Hru můžete hrát kdykoli v rámci platnosti vašeho kódu. Záleží čistě na vás kdy odstartujete. Vzhledem k tomu, že se hra odehrává po celou dobu venku, je dobré si ji naplánovat s přihlédnutím na počasí.

Není. Po cestě na vás nečeká žádné obtížné nebo nebezpečné místo. Vzhledem k tomu, že hra probíhá ve městě, je však potřeba dávat pozor na provoz. Hrajete na svoji vlastní zodpovědnost.

Nemusíte se bát, zvládnete to. Přes webový systém můžete kdykoli požádat o nápovědy nebo řešení v případě, že si nebudete vědět rady.

Hru si odstartujete zadáním unikátního kódu do systému a díky tomu vám změříme čas strávený na cestě a umožníme v případě potřeby čerpat nápovědy a řešení. Hru přerušit nelze, ale dokud ji nedohrajete, můžete se k hraní v rámci platnosti kódu kdykoli vrátit.

Výsledková listina

#Název týmuČas na tratiPoužité nápovědyPoužitá řešeníVýsledný čas
1Humuhumunukunuku apua´a00:35:220000:35:22
2Zuzanka team00:52:510000:52:51
3Mazaní králíčci01:47:320001:47:32
4Želváci01:48:330001:48:33
5Povaleči z pavlače01:49:580001:49:58
Zobrazit kompletní výsledky

Jak se Zázraky pražských mostů líbili ostatním hráčům?

Patříme mezi ty, kteří testovali většinu her od Chytré zábavy. Stále nás nepřestává překvapovat kolik všemožných šifer se dá vymyslet a odkud kam se dá Praha zajímavě projít. Jako vždy jsme si to moc užili a ještě se dozvěděli řadu zajímavostí.

Až doteď jsem považoval za zajímavý pouze Karlův most. Nevím, prostě jsem ty ostatní nějak nevnímal. Nová hra, věnovaná mostům, mi teprve pořádně otevřela oči. Konečně jsem si jeden po druhém pořádně prohlédl a dozvěděl se i nějaké zajímavosti. Musím říct, že mne tahle procházka moc mile překvapila a některé šifry i náš tým pořádně potrápila.

Průměrné hodnocenní našich her je 4,5 z 5
Hry úspěšně dokončilo přes 3247 lidí
Chci se podívat na další reference >>

Chci si hru objednat

Kde jste mohli o našich hrách také slyšet?

Chcete si šifru vyzkoušet předem?

Zkuste si, jak taková šifra vypadá. Nechte nám svůj email a my vám jednu na zkoušku pošleme. Za úspěšné vyluštění navíc získáte slevu 100 Kč na jednu z našich her.

    Při každé hře máte k dispozici nápovědu i samotné řešení, za jehož otevření se vám přičte trestný čas nebo bod. Pokud některou z šifer nevyluštíte, nic se neděje. Ve hře můžete vždy pokračovat dál.