Stromovka pro děti

Plná šifer a hádanek, které budou vaše děti s nadšením řešit

Startovat můžete kdekoli
ve Stromovce

Vaše děti si užijí
2 hodiny chytré zábavy

Obtížnost hry
lehká

Offline hra 
pro 2 až 5 dětí od 7 let

Po cestě děti vyřeší
7 hádanek (šifer)

Projdete se tak akorát
trasa má cca 3 km

Koupit hru

Nechte děti samostatně řešit zábavné úkoly

Vydejte se s dětmi na chytrý a zábavný výlet do Stromovky. Park Královská obora, lidově též Stromovka, se nachází v Praze-Bubenči v nivě Vltavy jižně od Císařského ostrova, od něhož ji odděluje průplav. Stromovka je udržována ve stylu anglického parku a je chráněna jako přírodní památka. Objevte tak společně a zábavnou formou, zajímavá místa tohoto parku.

Objednejte balíček plný šifer a tajemství pro vaše děti

Stromovka pro děti

  • Hra pro 2-5 hráčů od 7 let
  • Návod k celé hře
  • Aktivační kód
  • Mapa, tužka a 7 dětských šifer
  • Hra začíná kdekoli v parku Stromovka
  • Platnost hry je 6 měsíců od zakoupení
  • Poštovné máte zdarma
1 290 

Máte otázky? To je přirozené, na pár jsme se připravili

Hra je primárně určena dětem od 7 let v doprovodu rodičů. Trasa je vhodná i pro kočárky.

Hra je ideálně pro 2-5 dětí. Pokud máte jedno děcko, můžete s ním tým vytvořit i jako dospělák a pomáhat v luštění. V případě, že se chcete na hru vypravit s více než 5 dětmi, je lepší mít dvě a více her. Děti se rozdělí do týmů a můžou soutěžit o nejlepší čas proti sobě.

Hra trvá cca 2 hodiny. Trasa má kolem cca 3 km během nichž vyluštíte 7 úkolů. A co je cílem hry? V první řadě si ji maximálně užít. A dále vylušit finální heslo za co nejkratší čas s využitím co nejmenšího počtu nápověd a řešení. Za použití nápovědy nebo řešení dostanete časovou penalizaci, která bude připočtena k výslednému času týmu.

Sebou budete potřebovat herní set s instrukcemi, který od nás obdržíte poštou a dále chytrý telefon s prohlížečem a připojením k internetu. Proč chytrý telefon? Na startu z mobilu (jeden z mála okamžiků, kdy potřebujete být při hře online)  zadáte, na předem určenou stránku, kód hry a začne se vám počítat čas. V případě, že tento bod přeskočíte, nebudete mít přístup k nápovědám/řešením, kdybyste nebyli schopni vyřešit některou z šifer a nebude se vám počítat oficiálně čas. Dále doporučujeme vzít si pohodlné boty, oblečení odpovídající počasí a na cestu také nějaké pití a jídlo.

Hru můžete hrát kdykoli. Záleží čistě na vás a vašich dětech. Vzhledem k tomu, že se hra odehrává po celou dobu venku, je dobré si ji naplánovat s přihlédnutím na počasí.

Po cestě na vás nečeká žádné obtížné nebo nebezpečné místo. Hra probíhá v městském parku Stromovka. Každopádně však hrajete na svoji vlastní zodpovědnost.

Nemusíte se bát, zvládnete to. Přes webový systém můžete kdykoli požádat o nápovědy nebo řešení v případě, že si nebudete vědět rady.

Hru si odstartujete zadáním unikátního kódu do systému a díky tomu vám změříme čas strávený na cestě a umožníme v případě potřeby čerpat nápovědy a řešení. Herní čas vám běží až do zadání finálního hesla, můžete se tedy ke hře kdykoli později vrátit, čas vám však bude běžet stále.

Výsledková listina

#Název týmuČas na tratiPoužité nápovědyPoužitá řešeníBonusový časVýsledný čas
1Mikešův tým ve Stromovce00:49:5000000:49:50
2TOmíci01:01:4100001:01:41
3Slo Va 00:57:0010001:07:00
4Stromovka pro děti 00201:24:5900001:24:59
5Stromovka pro děti 00301:25:3000001:25:30
Zobrazit kompletní výsledky

Kde jste mohli o našich hrách také slyšet?

Chcete si šifru vyzkoušet předem?

Zkuste si, jak taková šifra vypadá. Nechte nám svůj email a my vám jednu na zkoušku pošleme. Za úspěšné vyluštění navíc získáte slevu 100 Kč na jednu z našich her.

    Při každé hře máte k dispozici nápovědu i samotné řešení, za jehož otevření se vám přičte trestný čas nebo bod. Pokud některou z šifer nevyluštíte, nic se neděje. Ve hře můžete vždy pokračovat dál.