Zábava a spolupráce v týmu

Prostřednictvím zábavných logických šifer zažijí vaši zaměstnanci radost z vyřešení, poznají zajímavá místa a to vše při společné spolupráci v týmu.

To mě zajímá

Team building jako outdoorová šifrovací hra?
Proč ne!

Naše venkovní týmové hry jsou uzpůsobeny pro každou firmu na míru a kombinují zábavu s týmovou spoluprací a kreativním přístupem k problémům. V průběhu několika hodin jednotlivé týmy projdou netradičními částmi města a budou společně řešit úkoly. Odpočinou si od klasického pracovního prostředí, provětrají si jak hlavu, tak mozkové závity.

TO CHCEME PRO NAŠE ZAMĚSTNANCE

Zaměstnanci těchto firem nám byli svěřeni
nebo přišli sami, dobrovolně

A odcházeli nadšení…

Velice povedené odpoledne, všem se akce moc líbila. Potrénovali jsme nejen mozkové závity, ale i fyzičku, a zároveň jsme měli možnost trochu víc poznat Prahu. Všem doporučujeme.
Ing. Daniel Trumpich, EMPIRE – jazyková škola

Velice děkujeme za skvělou organizaci zábavného teambuildingu pro naši firmu. Všichni jsme si hru moc užili a rádi vzpomínáme na zážitky z napínavé cesty plné hádanek.
Vladimíra Cikánková, Capgemini

Michal pro naši firmu připravoval šifrovací hru, která byla součástí našeho vánočního večírku. Hra byla sestavená přímo pro nás na základě předem definovaných požadavků. Ačkoli byla pořádná zima, skvěle jsme si šifrování užili. Někteří z nás se sice na trase trochu zacyklili, a jeden tým se dokonce úplně ztratil, ale Michal se svým týmem byl k dispozici  na telefonu a v případě potřeby nám poskytl nápovědu. Navíc jsme se s realizačním týmem potkávali na záchytných stanovištích, takže nakonec jsme všichni hru úspěšně dokončili. Pokud si nevíte rady s teambuildingem, je tohle určitě dobrá volba. Pobavíte se a navíc si můžete nechat hru vytvořit na míru.
Petra Borová, B. Braun Medical

Dopřejte stejný zážitek i svým zaměstnancům

Pro potřeby teambuildingu dokážeme připravit jakoukoli trasu dle vašich přání, a to v české a/nebo anglické verzi. Stačí, když nám prozradíte vaši rámcovou představu, a my se postaráme o zbytek.

Vymyslíme trasu, připravíme šifry a vše potřebné ke hře, odstartujeme týmy a v cíli rozdáme diplomy. Jednotlivé týmy účastnící se hry nebudou, kromě pohodlného oblečení a obuvi, potřebovat vůbec nic.

Principem celé hry je trasa s několika stanovišti, které tým musí za pomoci šifer odhalit a projít v co nejkratším čase s minimálním množstvím nápověd a řešení.

Zaujala vás některá z her pro veřejnost? Není problém ji využít i pro vaši firmu.

Co vás to bude stát?

Cena se vždy připravuje na míru dle konkrétní poptávky a individuálních požadavků.

Odrazit se můžete od základní ceny na osobu, která činí 590 Kč bez DPH.

Zní to dobře? Pojďme se potkat a domluvit.

Michal Zach
profirmy@chytra-zabava.cz
+420 773 742 779